درباره میدون کار

میدون کار از سال 1400 با هدف سامان دهی صنعت ساخت و ساز کشور، تهیه مصالح، برگزاری مزایده و مناقصه پیدا کردن بهترین‌های هر حوزه، رفع نیازهایتان در هر ساعتی از شبانه روز در قسمت سرویس‌های اضطراری، تعمیر و نگهداری تجهیزات، ابزارآلات، ماشین‌آلات، محاسبه آنلاین مصالح مورد نیاز و هزینه‌ها، استخدام و کاریابی و خرید و فروش بدون واسطه آنلاین آغاز به کار کرد. امتیاز برند میدون کار توسط شرکت «آگه پردازان دانا» در تمامی مراجع قانونی ثبت شده است.

میدون کار
میدون کار، پاسخی واقعی به نیاز شما

قصد ساخت و ساز را دارید؟ نگران فرآیند‌های سخت ساخت و ساز نباشید. میدون کار به عنوان همراهی آگاه در کنار شما است تا بتوانید با جستجوی بهتر و متنوع، با دانش بهتری نیازهای ساخت و ساز خود را انتخاب کنید.
ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه‌ای از زمان، سختی‌ها و پیچیدگی‌های مراحل ساخت و ساز در شکل سنتی آن را چشیده‌ایم و به خوبی می‌دانیم که یافتن بهترین گزینه‌های ممکن برای خرید مصالح و یا سپردن کار ساخت و ساز یا ملک شخصی‌مان برای فروش در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان‌بر و هزینه‌بر است.
از این رو به عنوان افرادی که نسبت به صنعت ساخت و ساز و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی‌تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار صنعت ساخت و ساز کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز‌ها، محدودیت‌ها، و فرصت‌های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.

میدون کار
خدمات و امکانات میدون کار

شما می‌توانید تبلیغات خود را در قالب آگهی‌های آنلاین به صورت رایگان در سایت میدون کار درج کنید. این هسته اصلی خدمات ما برای شماست ولی همه ماجرا این نیست.
میدون کار، بازار آنلاین خدمات است؛ که به عنوان یک پلتفرم تلاش می‌کند رابطه بلند مدت با مردم خوب و فهیم کشور عزیزمون برقرار کند. از اهداف ما صرفه‌جویی در زمان، کاهش دغدغه‌ها، هزینه‌ها، تسهیل تعاملات، حذف واسطه‌ها، قدرت انتخاب و ساده‌سازی مسیر دریافت خدمات، بین دو گروه متقاضیان و نیروی کار متخصص است. در تلاشیم با ایجاد بستر آنلاین درج آگهی جهت ارائه خدمات متنوع در صنعت ساخت و ساز تمامی نیازهای این حوزه را پوشش دهیم. میدون کار شما را یاری می‌کند تا با کمترین هزینه بهترین انتخاب را از تمامی نیازهای خود در این صنعت از جمله: نیروی انسانی، مصالح، تجهیزات، ماشین‌آلات و ابزارآلات، خدمات 24 ساعته و غیره را داشته باشید. از ویژگی‌های میدون کار، ساده‌سازی و ایجاد راحتی در پیدا کردن نیروی متخصص، ارائه خدمات و کار متناسب با حرفه و علاقه شما عزیزان می‌باشد.

میدون کار

ارتباط با میدون کار

مشکلات میدون کار، انتقاد و پیشنهاد خود را با پشتیبانی میدون کار در میان بگذارید. همچنین در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود را از سایت پلیس فتا دریافت و موضوع را از آن راه پیگیری کنید.

دفتر مرکزی

کهگیلویه وبویراحمد یاسوج بخش مرکزی، شهر مادوان، مهریان، بلوار شهید علی حسین رضایی، خیابان مهر18[ شهیداسماعیل بزهش]، پلاک 0، طبقه همکف

صندوق پستی: 7591493116


ارتباط با میدون کار

مشکلات میدون کار، انتقاد و پیشنهاد خود را با پشتیبانی میدون کار در میان بگذارید. همچنین در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود را از سایت پلیس فتا دریافت و موضوع را از آن راه پیگیری کنید.

ایمیل : meidounkar@gmail.com

تماس : 2 - 07433311061

تیم‌های فنی ما در این آدرس اقامت دارند، ولی متأسفانه توان میزبانی مراجعان حضوری را نداریم.

میدون کار